Service Point Network Specialist

Miesto práce
Bratislava
1 200 EUR/mesiac+ mesačné odmeny do výšky 20% z hrubej mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TVOJE ÚLOHY:
  • Poskytovať back office help desk pre Service Pointy (SVP), byť dostupný na mobile cca do 20:00 hod
  • Zodpovedať za udržiavanie Service pointov (SVP), za pravidelný reporting a  analýzu dát, trendov a pripravovať forecasty
  • Spolupracovať so Service Point koordinátorom, Marketing špecialistom a ostatnými oddeleniami (operatíva, Ecommerce atď.)
  • Analyzovať možnosti pre vhodné umiestnenie ďalších lockerov a SVP
  • Poskytovať a udržovať dáta o SVP v rôznych interných DHL aplikáciách
  • Monitorovať kvalitu SVP a ich výsledky, vykonávať nápravu a ich rozvoj

NÁSTUPNÝ PLAT v závislosti od skúsenosti OD 1.200 eur,- v hrubom plus mesačné odmeny do výške 20% z hrubej mzdy po ukončení skúšobnej doby

• stravné lístky v hodnote 5 eur plne hradené spoločnosťou
• ročné odmeny
• deň voľna v deň narodenín
• príspevok pri narodení dieťaťa
• príspevok na dopravu pri nočnej zmene
• príplatky k mzde za prácu počas sviatku, soboty a nedele a v noci nad rámec zákona
• vernostné odmeny – Long Service Award
• odmeny za mimoriadny výkon – Zamestnanec štvrťroka a Zamestnanec roka
• odmena za inováciu
• odmena za získanie nového zamestnanca
• poistenie pre prípad smrti/trvalej invalidity
• vitamínový balíček pre darcov krvi
• medzinárodné zásielky do sumy 100,- eur ročne zadarmo
• nápojový automat na občerstvenie zdarma
• príspevok na DDS
• anglický kurz na pracovisku
• Multisport karta
• bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
• systém zliav na produkty a služby pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
• spoločenské akcie a teambuildingy
• prepracovaný systém interného vzdelávania
• možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti

a v neposlednom rade skvelí ľudia okolo!

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Express v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov nájdete tu:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

TVOJ PROFIL

  • Rád sa hráš s dátami, analyzuješ ich a vytváraš na ich základe návrhy
  • Pracuješ samostatne, ale dokážeš efektívne komunikovať v širšom tíme
  • Nechýba ti flexibilita, hľadanie súvislostí a snaha učiť sa nové veci
  • Nerobí ti problém komunikovať v angličtine

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis