BPO Špecialista/ Špecialista podpory systémov a procesov

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 200 EUR/mesiac+kvartálna variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe (Základná výška mzdy závisí od praktických skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zvedavého a analyticky zmýšľajúceho kolegu-kolegyňu, ktorý/ktorá má rád/rada IT technológie. Rád/a prichádza na zlepšováky, je zameraný/á na detail a bude dobrou oporou v období digitalizácie procesov a postupov.
Všetko ťa naučíme, postačuje nám tvoj pozitívny prístup k plneniu úloh.

Budeš:
- Spolupracovať na implementácii sýstemov na lokálenj úrovni v spolupráci s regionálnymi tímami, manažérom daného oddelenia, užívateľmi a IT oddeleniami. Zabezpečovať proces zaškolenia užívateľov, prípravy užívateľkých príručiek, zdieľania best practise a spätnej väzby.
- Zabezpečovať implementáciu zákazníkov do interných systémov a procesov na základe dohodnutých podmienok, získavať spätnú väzbu od zákazníka a navrhuje zlepšenia.
- Si super user pre interné logistické systémy.
- Poskytovať služby v oblasti procesnej a systémovej podpory, vrátane školenia skupiny koncových užívateľov
- Zabezpečovať nastavenie, súlad a vyhodnotenie miestnych KPIs a cieľov s regionálnymi/globálnymi usmerneniami, vytvárať reporty, analýzy a hľadať priestor k zlepšeniam
- Optimalizovať a zlepšuje štandardné operatívne činnosti, systémy a procesy
- Podporovať rozvoj digitalizácie v pracovných činnostiach a procesoch
- Si zdrojom vedomostí procesov spoločnosti a IT v rámci DGF pre akékoľvek projekty / záležitosti súvisiace s IT
- Spravovať IT material, spolupracovať pri jeho obnove, komunikujes s IT oddelením.
- Si operatívnou podporou pri inetnrých, externých a ISO auditoch, Contract management, tvorba a aktualizácia interných smerníc, príprava dokumentacie)

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody:
- životné poistenie
- home office
- sick days
- multisport karta
- teambuildingové podujatia
- shell karta

V prípade záujmu pošlite prosím váš životopis do 31.10.2022. Do predmetu správy uveďte "BPO Specialista".

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Project management - Základy
Kontrola kvality - Základy
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Projektový manažment - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prozákaznícky prístup
- Asertivita
- Analytické myslenie, dôraz na detail
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Výborne znalosti MS Office aplikácii
- Aktívny prístup k zvereným úlohám, iniciatívnosť

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Janičinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4161906  Dátum zverejnenia: 26.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac