Graduate Program - Shift manager (m/f) - vhodné pre absolventov so skúsenosťou v logistike/sklade

Miesto práce
Nitra
1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR brutto/mesiac + bonusy a ďalšie benefity, možnosť pravidelného zvyšovania mzdy v rámci Graduate programu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako účastník Graduate Programu budete mať príležitosť spoznávať rôzne oblasti skladovej operatívy, nadobúdať skúseností z rôznych prevádzok v rámci spoločnosti DHL a tiež získate možnosť zúčastniť sa na rôznych rozvojových tréningoch.

Náplň práce:
• Podporuje operatívu pri dosahovaní cieľov stanovených manažmentom
• Dodržiava základné operatívne postupy a procedúry v súlade s vytvorenými SOP
• Aktívne sa zúčastňuje a pracuje na projektoch, ktoré sú mu pridelené. Informuje kľúčových stakeholders o priebehu projektu
• Podporuje zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
• Administratívna podpora operatívy, administratívne práce potrebné pre plynulý chod skladu. Jedná sa o práce súvisiace so zabezpečením operatívnych požiadaviek, ako kontrola, spracovávanie, archivácia, nahrávanie do systému rôznych typov dokumentov.
• Dodržiava príslušné procedúry a predpisy a navrhuje ich zlepšovanie.
• Podporuje koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými oddeleniami
• Vytvára štatistiky a analýzy pre interného i externého zákazníka alebo dodávateľa.
• Poskytuje informácie príslušným úradom podľa potreby a požiadavky. Rieši prípadné nezhody.
• Reprezentuje DHL na profesionálnej úrovni v súlade s vytváraním pozitívneho imidžu spoločnosti.

DHL Supply Chain ponúka inšpiratívne a podnecujúce pracovné prostredie s možnosťou kariérneho aj osobnostného rastu. Okrem toho, ponúkame aj viacero benefitov pre našich zamestnancov:

- Životné poistenie
- 100% pokrytie stravných lístkov spoločnosťou
- Multisport karta
- Eventy a akcie pre zamestnancov, možnosť participovať na rôznych športových a iných aktivitách spoločnosti

Máme záujem predovšetkým o absolventov SŠ/VŠ (cca do 1 roka po ukončení štúdia), ktorí majú aspoň krátkodobú skúsenosť v sklade/logistike a majú záujem sa zúčastniť 2-ročnej stáže, v rámci ktorej si vyskúšajú viaceré činnosti v rámci skladu a budú mať potenciál stať sa Shift manažérom/Shift manažérkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky na uchádzača:

- SŠ vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti s prácou v sklade (povolenie na obsluhu manipulačnej techniky výhodou)
- Anglický jazyk - pokročilý
- Znalosť MS Office na pokročilej úrovni
- Predpoklady pre schopnosť riadiť tím ľudí, riadiť procesy
- Predpoklady pre prácu s ľuďmi, schopnosť riešiť problémy a aktívne počúvať, komunikovať. - Schopnosť implementovať a dodržiavať štandardy vo vlastnom tíme

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis