Hľadáš prácu, kde môžeš začať uplatňovať svoje vedomosti z vysokoškolského štúdia? Poď k nám pracovať na pozíciu Brigádnik .

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/nu študenta/tku na pozíciu Brigádnik, ktorý bude podporovať činnosti finančného oddelenia a oddelenia prepravy...

Ak si myslíš, že vieš:
- komunikovať a riešiť zverené úlohy
- pracovať s informáciami
- pracovať s excelom a s číslami
- komunikovať v anglickom jazyku
- mať pozitívny prístup k novým technológiám
- reagovať na dynamické pracovné prostredie logistickej spoločnosti

a máš chuť byť súčasťou aj projektov na medzinárodnej úrovni spolupráce...

Tak nám daj o sebe vedieť, zaslaním tvojho CV!

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- možnosť pracovať a učiť sa od tých najlepších v danej oblasti
- byť súčasťou dynamicky rozvíjajúceho sa tímu špecialistov a manažérov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Obchod, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent VŠ (Financie, Obchod, Logistika - dennej formy štúdia)
Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
Presnosť, dôslednosť a schopnosť dokončovať úlohy
Dobré organizačné schopnosti
Znalosť práce s PC (MS Office - MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet)
Komunikačné zručnosti a pozitívny vzťah k práci so zákazníkom
Bezúhonnosť

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Janičinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4045554  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.