Si študent/ka denného štúdia? Hľadáme brigádnikov do DHL Nitra (Skladník/čka)

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou úlohou?
-manuálne práce v modernom a bezpečnom sklade
-balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu
-zbieranie tovaru podľa objednávok a práca s nízkozdvižným vozíkom a so skenerom
-spolupracovať s kolegami v dynamickom tíme

Čo Ti ponúkame:
-hodinovú mzdu 7 EUR /hodina brutto
-modernú aplikáciu, vďaka ktorej sa vieš prihlásiť na smenu podľa svojho rozvrhu a dostupnosti
-flexibilitu v určovaní pracovného času - možnosť pracovať v popoludňajších aj nočných hodinách
-mzdu vždy načas do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
-prácu v modernom sklade a príjemnom kolektíve

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Informácie o ochrane osobných údajov: https://www.dhlsupplychain.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

-ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
-schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
-spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
-flexibilita a tímový duch
-skúsenosti s prácou v sklade výhodou
-vek 18 - 26 rokov
-denné štúdium

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3983119  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.