Skladový operátor (m/ž) DHL Nitra

Miesto práce
Nitra
813 EUR/mesiac813 základná mzda + 30 EUR príspevok na dopravu, plus iné finančné (osobné ohodnotenie) a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozbehnúť svoju kariéru v medzinárodnej firme a nebojíš sa práce na vysokozdvižnom vozíku? Hľadáme práve Teba!
Tvojou náplňou práce bude:

• Manuálna práca v bezpečnom prostredí nášho skladu s použitím moderných
technických zariadení NZV, VZV a skenera
• Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu
• Spolupráca s kolegami v dynamickom tíme
• Spracovávanie potrebnej dokumentácie

•Bezplatné zaškolenie na prácu s VZV
• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom
• Výkonnostný bonus do výšky 10%
• Príspevok na dopravu
• Životné poistenie
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci
• Motivujúce odmeňovanie a nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele, nočné zmeny

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Informácie o ochrane osobných údajov: https://www.dhlsupplychain.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Skúsenosti s VZV (podmienkou)
• Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
• Skúsenosti s prácou v sklade (podmienkou)
• Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
• Tímová spolupráca
• Spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3939867  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 813 EUR/mesiac