IT Support (m/ž)

Miesto práce
Gáň
Mzdové podmienky (brutto)
1 170 EUR/mesiacOd 1170 EUR brutto/ mesiac + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza incidentov a ich riešenie, eskalácia k ďalšiemu levelu supportu,
- Správa a inštalácia korporátneho imidžu (notebooky, desktopy),
- Riešenie problémov s HW, SW a sieťami, konfigurácia HW, dohľad nad používaním IT štandardov,
- Vytváranie a správa užívateľských účtov v spolupráci s dodávateľmi,
- Komunikácia a spolupráca s dodávateľmi a so zákazníkmi,
- Monitoring LAN a HW, konfigurácia aktívnych sieťových prvkov,
- Spravovanie, koordinovanie a riešenie žiadostí a incidentov ohľadom aplikačných služieb,
- Práca na jednu zmenu s telefonickou podporou podľa dohody

Spoločnosť DHL Supply Chain ponúka inšpiratívne pracovné prostredie s možnosťou profesionálneho rastu. Ponúkame tiež nasledovné benefity:

- Flexibilný pracovný čas
- Životné poistenie
- 100% preplácanie stravných lístkov
- Príspevok na cestovanie
- Multisport karta
- Rôzne zamestnanecké akcie a eventy, možnosť participovať na CSR aktivitách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské vzdelanie – smer IT, elektrotechnika, elektronika - výhodou,
- MS OS Systémy (W7, W10),
- Sieťové protokoly (LAN, WLAN),
- Minimálne 1-2 roky skúseností na podobnej pozícií,
- Základné znalosti ITIL procesu, - výhodou,
- MS Aplikácie (Office, Project, Visio),
- Prehľad o HW (PC, servery, tlačiarne, smartphones),
- Ďalšie aplikácie (FTP, IIS, GSN, SAP, Ora.) – výhodou,
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie
- Flexibilita v prípade vysielania na služobné cesty – v rámci Slovenska aj Strednej Európy

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis