Implant - Koordinátor nakládky (Ref. č.: 21078)

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
810 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda od 810 EUR/brutto + iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom miesteNáplň práce, právomoci a zodpovednosti• Kontrola technického stavu vozidiel
• Profesionálna komunikácia s externými a internými zákazníkmi
• Registrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich vozidiel z a do areálu
• Kontrola technického stavu prepravných kapacít pred nakládkou a evidencia poškodených návesov
• Koordinácia vozidiel v rámci areálu
• Evidencia naložených návesov čakajúcich na odchod
• Vytváranie fotodokumentácie vozidiel
• Administratívna práca, monitorovanie progresu nakládky vozidielZamestnanecké výhody, benefityZázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Bližšie ifnormácie budú komunikované na osobnom stretnutí.Mesačná hrubá mzda od 810 EUR/brutto + iné finančné a nefinančné benefity
Informácie o výberovom konaníOsobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.Požiadavky na zamestnancaPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímstredoškolské s maturitouJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)Osobnostné predpoklady a zručnosti• Skúsenosti v transportnej logistike – všeobecný prehľad
• Znalosť dopravnej problematiky
• Znalosť technických parametrov dopravných vozidiel
• Zvládanie práce pod stresom, asertivita
• Znalosť BOZP
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• MS Office – pokročilý
• Anglický jazyk – úroveň B1
• Schopnosť a ochota pracovať na zmeny (vrátane nočných zmien)

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,Bližšie ifnormácie budú komunikované na osobnom stretnutí.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

• Skúsenosti v transportnej logistike – všeobecný prehľad• Znalosť dopravnej problematiky• Znalosť technických parametrov dopravných vozidiel• Zvládanie práce pod stresom, asertivita• Znalosť BOZP• Stredoškolské vzdelanie s maturitou• MS Office – pokročilý• Anglický jazyk – úroveň B1• Schopnosť a ochota pracovať na zmeny (vrátane nočných zmien)

DHL Supply Chain
Ako svetový líder v oblasti zmluvnej logistiky dodávame výnimočné služby pre skladovanie, prepravu tovaru, distribúciu a inovatívne riešenia dodávateľského reťazca, čím vytvárame konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov. Od počiatočnej konzultácie a návrhu, až po konečnú dodávku a spätnú logistiku, poskytujeme riešenia dodávateľských reťazcov na zákazku. Naši odborníci analyzujú každý bod vášho dodávateľského reťazca s cieľom určiť optimálne riešenie. DHL Supply Chain sa zameriava na vybrané priemyselné sektory, čo pre zákazníkov znamená benefit spolupráce so špecialistami, ktorú sú odborníkmi nie len v oblasti logistiky, ale tiež dobre poznajú špecifiká konkrétneho trhu. Našou prioritou je udržať našich zákazníkov v popredí ich odvetvia prostredníctvom navrhnutia, implementácie a riadenia technológií, automatizácie a inovácií.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia) spol.s.r.o.
Dialničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk, www.dhlglobalforwarding.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kočková
Tel.: 0800 500 540 Bezplatná linka
E-mail: poslať životopis
ID: 3865306  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac