Supervízor/Supervízorka v DHL

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
1 244 EUR/mesiacod 1244 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Koordinácia nasadenia  zmeny na pridelenom úseku haly, plánovanie personálu,
-Zabezpečenie plynulého toku logistických procesov (materiál, obaly, hotová výroba),
-Priama kontaktná osoba zmenových majstrov výroby zákazníka,
- Zavádzanie a dozor nad všetkými platnými procesnými smernicami a pracovnými postupmi,
-Školenie a zaúčanie pracovníkov na pracovné inštrukcie
-Reprezentovanie DHL na profesionálnej úrovni v súlade s vytváraním pozitívneho imidžu spoločnosti.
-Práca v trojzmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-Skúsenosti z automotive sektoru - min. 2 roky na obdobnej pozícii,
-SŠ vzdelanie,
-MS Office - pokročilý
-SAP - skladové hospodárstvo – užívateľ,
-Anglický jazyk – výhodou,
-Flexibilita – práca na tri zmeny.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis