Rád sa pohybuješ vo svete IT technológií? Učíš sa rád nové veci? Máš rád výzvy? Tak sa prihlás do nášho Graduate IT programu.

Česko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete spolupracovať na dizajne a implementácii skladových a logistických systémov pre nových alebo existujúcich zákazníkov v rámci projektového tímu pod vedením Solution Designera. Úlohou Aplikačného konzultanta je zabezpečiť popis a realizáciu riešení podporujúcich operatívne procesy. Vytvárať reporty na základe požiadaviek(SQL), konfigurovať systémové nadstavenia, poprípade popisovať požadované zmeny pre programátorov. Definovať požiadavky na dátové prepojenia a vytvárať technickú dokumentáciu EDI mapping. Po zvládnutí onboarding tréningu budete sami navrhovať a dizajnovať malé a stredne veľké zmeny v systémoch, riadiť pridelený workstream v rámci komplexných projektov pod vedením skúsených projektových manažérov. Zabezpečovať tréning kľúčových užívateľov, spolupracovať na dizajne testov. Pracovať budete v dynamickom medzinárodnom teame s kolegami z SK/CZ/HU/PL.

Čo ponúkame:
Ako IT absolvent (IT systém konzultant ), budete pracovať na tom, aby ste sa stal IT Business Analyst/Junior JDA aplikačný konzultant s včasnou zodpovednosťou a rýchlym priebehom. Bude vám poskytnutá rozmanitá škála príležitostí na rozvoj, ktoré pomôžu dosiahnuť vašu kariéru a osobné ciele.

• Motivujúca úloha v medzinárodnom prostredí s globálnym lídrom v logistike.
• Možnosť pracovať na implementáciách, inováciách a optimalizáciách pre medzinárodných a vysoko atraktívnych zákazníkov v rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí.
• Otvorená Organizačná kultúra s častými kontaktmi s IT Managementom.
• Osobný plán rozvoja, atraktívne školenia, vrátane pravidelnej spätnej väzby.
• Schopnosť učiť sa od odborníkov v oblasti logistiky IT, napríklad na riadenie projektov, analýzu požiadaviek, konfiguráciu WMS, mapovanie špecifikácie, SQL/MOCA, atď.
• Včasná zodpovednosť a výborné príležitosti pre rýchly priebeh do expertných a vedúcich rolí a to ako na domácom trhu, tak aj na medzinárodnej úrovni.
Informácie o výberovom procese:
DHL Supply Chain SVK hľadá absolventov, ktorí by sa pripojili k nášmu IT oddeleniu. Budete na rozhraní medzi našimi zákazníkmi, medzi IT oddeleniami, budete podporovať IT implementácie, pracovať na nich a vylepšovať ich….

Pre DHL ľudia znamenajú svet. Naším cieľom je prilákať a udržať si najlepšie talenty. Poskytujeme výzvu a príležitosť pre osobný a profesijný rozvoj.
Je pre teba pracovná pozícia zaujímavá?
Pošli svoj životopis do 16.12.2019.
Výberový proces bude v týchto fázach: telefonický rozhovor, osobný pohovor face to face.

The personal data presented in the CV will be processed and stored by DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. in accordance with Act No. 18/2018 Coll. On the Protection of Personal Data as amended. The personal information will be exclusively processed for the purpose of selecting suitable candidates for the advertised vacancy. After the selection process or 3 years the latest after receiving your personal data all your personal information will be destroyed in accordance with the Law.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bakalársky alebo magisterský titul v oblasti IT, inžinierstva, logistiky.
• Komunikatívna úroveň anglického a slovenského jazyka.
• Znalosť dizajnu systému, databázových štruktúr a/alebo programovacích jazykov je silnou výhodou.
• Silný záujem o implementáciu v plnej miere životného cyklu (WMS, TMS atď.) v prostredí prevádzkovej logistiky.
• Predchádzajúce skúsenosti s poskytovaním (zložitých) IT riešení je výhodou.
• Silná komunikácia, organizačné a medziľudské zručnosti, ktoré vám umožnia budovať vzťahy,
• Ochota a schopnosť zvládnuť ťažké situácie, so silným zmyslom pre zodpovednosť
• Flexibilita a mobilita na presun medzi miestami DHL s možným príležitostným cestovaním mimo krajiny.
• Platný vodičský preukaz (Služobná cesta až do 50%).

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3824577  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac