Pridaj sa do nášho tímu v Nitre a naštartuj svoju kariéru na pozícii Implant - Koordinátor nakládky! (zástup za MD/RD)

Miesto práce
Nitra
810 EUR/mesiacod 810 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontroluje technický stav vozidiel
• Registruje prichádzajúce a odchádzajúce vozidlá z areálu
• Kontroluje technický stav prepravných kapacít pred nakládkou a eviduje poškodené návesy
• Koordinuje vozidlá v rámci areálu
• Eviduje naložené návesy čakajúce na odchod
• Plombuje návesy
• Vytvára fotodokumentáciu vozidiel
• Administratívna práca, monitorovanie progresu nakládky a vykládky vozidiel

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Bližšie ifnormácie budú komunikované na osobnom stretnutí.

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Pracovné skúsenosti v transportnej logistike
• Znalosť dopravnej problematiky
• Znalosť technických parametrov dopravných vozidiel
• Práca s MS Office (Word, Excel, Outlook) na pokročilej úrovni
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Znalosť BOZP
• Časová flexibilita (práca na tri zmeny)

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3767538  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR/mesiacod 810 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity