Práca ako Skladník/Skladníčka v Senci. Motivujúce finančné ohodnotenie, nerobia sa nočné zmeny, doprava je zabezpečená!

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800€ základný plat brutto plus iné finančné a nefinančné mesačné benefity v závislosti od prevádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁJDETE NÁS NA WHATSAPP A VIBER
- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení (NZV, VZV) a skenera,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca v dvojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Zamestnanecké benefity:
1/ Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z TÝCHTO miest a obcí:
- Veča, Šaľa, Galanta, Diakovice, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor,
Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá
Borša, Kráľová pri Senci,
- Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob,
- Dunajská Streda -Báč-Šamorín-Mierovo-Hubice-Zlaté a Hrubý Šúr a Tureň.
2/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
3/ Bezplatné stravovanie zamestnancov
4/ Životné poistenie
5/ Motivujúce odmeňovanie
6/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele
7/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov
výhodou, skúsenosť s jazdou na VZV je výhodou.
- Dobré analytické schopnosti,
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách,
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
- Tímová spolupráca,
- Časová flexibilita (práca na 2 zmeny).

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia) spol.s.r.o.
Dialničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk, www.dhlglobalforwarding.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Stejskalová
Tel.: +421800500540
E-mail: poslať životopis
ID: 3732870  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€ základný plat brutto plus iné finančné a nefinančné mesačné benefity v závislosti od prevádzky.