Business Performance Optimization & Business IT Manager

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
min. 2200 EUR + variabilná zložka po skúšobnej dobe (základná výška mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného manažéra, ktorý chce viesť malý team, rád rieši ad hoc úlohy, vedie projekty, prináša riešenia a implementuje zmeny, rád komunikuje s ľuďmi, má prozákaznícky prístup a má základný prehľad o IT technológiách v logistike.

Hlavná náplň práce:
 Sleduje a vyhodnocuje procesy spoločnosti – vytvára a analyzuje KPI reporty, komunikuje dosiahnuté výsledky manažérom oddelení, navrhuje zmeny zamerané na zlepšenie procesov
 Spravuje kmeňové dáta v spoločnosti.
 Vedie manažment zmeny v spoločnosti na základe lokálnych a korporátnych pravidiel.
 Zodpovedný za udržanie certifikácií divízie (ISO 9001, ISO 14001) a dodržiavanie požadovaných štandardov.
 Vedie interné audity procesov, navrhuje zlepšenia, implementuje nové štandardy a kontroluje ich dodržiavanie.
 Zabepečuje implementáciu systémov a aplikácií na lokálnej úrovni v spolupráci s regionálnymi tímami, manažérom daného oddelenia, užívateľmi a IT oddeleniami. Zabezpečuje proces zaškolenia užívateľov, prípravy užívateľkých príručiek, zdieľania best practise a spätnej väzby.
 Zabezpečuje implementáciu zákazníckych požiadaviek do procesov spoločnosti, získava spätnú väzbu od zákazníka a navrhuje zlepšenia.
 Je kontaktnou osobou pre nastavenie interných systémov a riešenie problémov, úzko spolupracuje s lokálnymi a korporátnym IT oddelením.
 Zodpovedá za hardvérové vybavenie divízie.
 Zastrešuje komunikáciu a zmluvné vzťahy s externými dodávateľmi IT služieb.
 Je super user pre interné systémy a aplikácie.
 Vedie menší tím ľudí.

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody
- školenie potrebné na vykonávanie práce

V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis do 30.6.2019. Do predmetu správy uveďte "BPO Manager".

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Špedícia, Logistika, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Pozitívny prístup k riešeniu problémov a úloh
• Vynikajúci time manažment so schopnosťou prioritizácie úloh
• Schopnosť analyticky myslieť a komunikovať výsledky
• Asertívny prístup
• Zákaznícky orientovaný prístup
• Skúsenosti s manažmentom zmeny a implementáciou systémov a procesov
• Aktívne využívanie Projektového manažmentu
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti na rôznych úrovniach
• Znalosť práce logistickych procesov a systémov výhodou
• Prehľad o procese automatizácie a digitalizácie v logistike výhodou
• Spoľahlivosť, dochvílnosť, aktívny prístup k úlohám
• Ochota cestovať do zahraničia
• Ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci
• Prehľad o slovenskej legistatíve
• Anglický jazyk slovom aj písmom
• VP skupiny B (aktívny vodič)
• MS Office na pokročilej úrovni
• Skúsenosť na obdobnej pozícii min. 2 roky

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Janičinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3656647  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 2200 EUR + variabilná zložka po skúšobnej dobe (základná výška mzdy je závislá od praktických skúseností a znalostí kandidáta)