Disponent přepravy s maďarským jazykem do DHL Pohořelice

Místo práce
Pohořelice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 EUR/měsícod 1000 EUR hrubá měsíční mzda plus další finanční a nefinanční benefity podle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!!! POZÍCIU OBSADZUJEME PRE DHL SUPPLY CHAIN ČESKÁ REPUBLIKA !!!
!!! POTREBA RELOKÁCIE DO POHOŘELÍC PRI BRNE !!!

Chcete pracovat pro největší logistickou firmu na světě, která je jedním z předních světových lídrů v logistice?
Jste člověk, který rád vybočuje z davu?
Máte rádi práci, kde Vás bude čekat každý den nová výzva?
Pokud jste 3x odpověděli ANO, pošlete nám svůj životopis a 1. krok ve Vaší kariéře máte za sebou.

Skladujeme a přepravujeme známé světové značky, různý sortiment zboží, který si jen dokážeš představit. Jsme jeden skvělý tým, různorodost nám není cizí a žlutá barva je naše nejoblíbenější.

Co Vás u nás čeká?

* organizování a zajišťování transportních služeb
* komunikace se sklady, dopravci, řidiči a zákazníky
* určování priorit, vymýšlet efektivní řešení pro různé situace

Co je k tomu potřeba?

* středoškolské vzdělání
* uživatelskou znalost MS OFFICE
* zkušenosti v oblasti logistiky (výhodou)
* pokročilá znalost maďarského jazyka podmínkou
* znalost německého nebo anglického jazyka VÝHODOU
* miesto práce Pohořelice u Brna

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete? (DHL SUPPLY CHAIN ČESKÁ REPUBLIKA)

* relokační příspěvek
* flexibilní pracovní dobu
* služební telefon pro práci i pro soukromé účely (jako bonus velké množstvím dat)
* stravenky v hodnotě 70 Kč, které Vám plně uhradíme
* pojistku odpovědnosti za školu
* 25 dní dovolené, tzn. o 5 dní navíc oproti zákonu
* účast na firemních večírcích
* jazykové kurzy potřebné pro tvoji práci a osobní rozvoj

Informace o náboru

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Supply Chain s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* mít rád komunikaci s lidmi, být týmový hráč
* být pečlivý a chtít vše dotáhnout do konce
* být časově flexibilní a mít ochotu cestovat
* dobré organizační schopnosti
* schopný učit se novým věcem
* základní znalost práce s MS Excel
* zkušenosti v logistice a transportu vítáme, ale umíme rozvíjet i přirozený talent
* znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,
* řidičské oprávnění skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16-ti pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslat životopis
ID: 3639967  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/měsícod 1000 EUR hrubá měsíční mzda plus další finanční a nefinanční benefity podle zkušeností kandidáta