Administrátor/ka prepravných činností - TPP/prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania

Miesto práce
Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
850 EUR/mesiac850€ btt/mesiac, po skúšobnej dobe variabilná mesačná zložka do 30% z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a činnosti:

- Viesť evidenciu prepráv (rozvozov a zvozov) v určených systémoch,
- Denne zabezpečovať monitorovanie pohybu zásielok určených na prepravu a ich nahlasovanie zákaznikom v systéme,
- Konsolidovať dodacie listy pre zákazníkova,
- Archivovanie podľa archivačného poriadku,
- Kontrolovať a odsúhlasovať správnosť došlých dokladov od dopravcov,
- Dbá na dodržiavanie plánovaných nákladov útvaru, a iné.

Ponúkame:
• Prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
• Ovocný deň,
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
• Stravné plne hradené zamestnávateľom,
• Životné poistenie,
• Home Office, Sickness days,
• Príspevok na jazykové kurzy;

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Freight Slovakia, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Kľúčové požiadavky:
- komunikatívnosť,
- precíznosť,
- dôslednosť,
- zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- aktívne pristupuje k práci,
- je ochotný učiť sa nové veci.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adela Sura
E-mail: poslať životopis
ID: 3624801  Dátum zverejnenia: 26.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac