Administratívny pracovník - Inventory Control Clerk - Práca na 3 zmeny

Miesto práce
Galanta
810 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Organizovanie a riadenie pravidelných i mimoriadnych inventúr v sklade,
 Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy a pri odovzdávani potrebnej agendy a informácii,
 Vykonávanie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,
 Zabezpečenie fyzickej a systémovej archivácie spracovávaných dokladov,
 Dodržiavanie príslušných procedúr a predpisov odvolávajúce sa na túto pozíciu.
Upozornenie na ich nedodržiavanie, podanie zlepšovacích návrhov,
 Podpora koordinácie činností a prispievanie k vzájomnej spolupráci medzi
jednotlivými pracoviskami a útvarmi.
 Pravidelná kontrola tovaru v sklade prostredníctvom systému,
 Dodržiavanie BOZP, interných procesy a postupov, navrhovanie ich zlepšenia,
 Organizáci a riešenie prepracovávania tovarov podľa požiadaviek zákazníka,
 Zodpovedanie za všetky záležitosti týkajúce sa Integrovaného Manažérskeho
Systému (kvalita, životné prostredie, BOZP, BCM),
 Práca v trojzmennej prevádzke.

- zaujímavé platové ohodnotenie,
- bezplatne zapezpečená doprava z určitých smerov,
- plne hradené gastrolístky v hodnote 3,83 EUR
- životné poistenie.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: [email protected].

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika,doprava,vyroba,spedicia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

 Stredoškolské vzdelanie,
 Pracovné skúsenosti v oblasti administratívy,
 Anglický jazyk na základnej úrovni (slovom i písmom), Slovenský jazyk plynule,
 Práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook) na pokročilej úrovni,
 Dobré analytické schopnosti,
 Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom),
 Schopnosť pracovať pod tlakom,
 Časová flexibilita (práca na tri zmeny).

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3584181  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity.