Hľadáme skúsených vodičov / vodičky manipulačnej techniky do DHL Exel Slovakia.

Miesto práce
Bratislava
850 EUR základný plat .Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. K tomu Vám DHL ponúka iné finančné a nefinančné benefity/bonusy, ktoré Vám budú odprezentované na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho DHL tímu a pridajte sa k nám. Priemerná výška platu našich skúsených vodičov je od 1100 EUR brutto mesačne.

Hľadáme skúsených pracovníkov na zabezpečenie logistiky automobilového priemyslu. Chceš byť súčasťou skvelého tímu? Naštartuj svoju kariéru práve u nás! Hľadáme práve teba!

Pozrite si videá o práci vodičov MANIPULAČNEJ TECHNIKY z našej prevádzky na stránke:

Náplň práce:
• Zabezpečiť zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu na montážnu linku
automobilov,
• Spolupracovať s ostatnými členmi tímu,
• Pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DHL.

Miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves.

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Nadštandardné mzdové podmienky
• Doprava zabezpečená z určitých smerov(konkrétne linky Vám budú odprezentované počas telefonického rozhovoru).
• 13. a 14. plat
• Mesačný dochádzkový bonus
• Mesačné osobné ohodnotenie
• Ročná odmena za hospodárske výsledky spoločnosti
• Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, poobedné, nočné zmeny a prácu v nepretržitej prevádzke
• Príspevok do 3. piliera DDP
• Ďalšie zaujímavé benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu
• 500€ JEDNORÁZOVÝ BONUS za predpokladu splnenia vopred komunikovaných podmienok na pohovore

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
• VP sk.W1,B,skúsenosť MINIMÁLNE 2 ROKY s jazdou na VZV
• Minimálne základné, prípadne stredoškolské
vzdelanie,
• Manuálnu zručnosť, presnosť a precíznosť
• Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
• Ochotu učiť sa a pracovať na zmeny

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3573733  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR základný plat .Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. K tomu Vám DHL ponúka iné finančné a nefinančné benefity/bonusy, ktoré Vám budú odprezentované na osobnom pohovore.