Hľadáme vodičov/ky VZV do skladu do Senca! Hľadáme práve Teba! Do práce Ťa privezieme aj odvezieme zdarma! Pošli svoj životopis!

Miesto práce
Senec
Základný plat od 900 Euro brutto plus iné finančné a nefinančné benefity v závislosti od prevádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení vysokozdvižného vozíka a skenera,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca v trojzmennej prevádzke.

Pozrite si videá o práci u nás:

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Zamestnanecké benefity:
1/ Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z TÝCHTO miest a obcí:
- Veča, Šaľa, Galanta, Diakovce, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor,
Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá
Borša, Kráľová pri Senci,
- Vištuk, Budmerice, Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob,
- Dunajská Streda -Báč-Šamorín-Mierovo-Hubice-Zlaté , Holice, Hrubý Šúr a Tureň.
2/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
3/ Stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
4/ Životné poistenie
5/ Motivujúce odmeňovanie
6/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
7/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Bližšie informácie o možnostiach ubytovania budú komunikované telefonicky. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Informácie o ochrane osobných údajov: https://www.dhlsupplychain.sk/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti s prácou na VZV,min. 1 rok
- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov
výhodou,
- Dobré analytické schopnosti,
- Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách,
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
- Tímová spolupráca,
- Časová flexibilita (práca na 3 zmeny).

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3524556  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat od 900 Euro brutto plus iné finančné a nefinančné benefity v závislosti od prevádzky.