Transport Monitoring Coordinator - práca na 3 zmeny

Miesto práce
Nitra
890 EUR základná mesačná mzda v hrubom plus ďalšie finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola a monitorovanie príjazdov na nakládku, priebehu prepravy až po doručenie,
• Včasný zápis a aktualizácia transportných plánov a skladových systémov,
• Koordinácia prepráv,
• komunikácia s externými a internými zákazníkmi,
• Zapisovanie údajov do transportných plánov,
• Evidencia a aktualizácia prepravných trás jednotlivých dopravcov,
• Evidencia a aktualizáciu zoznamu subdodávateľov,
• Práca v trojzmennom režime.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v transportnej logistike – výhodou,
• Zvládanie práce pod stresom,
• Stredoškolské vzdelanie,
• Znalosť MS Office (Outlook, Excel) - základy,
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni ,
• Komunikatívnosť, logické myslenie,organizovanosť, schopnosť plánovať.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslať životopis
ID: 3451252  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 EUR základná mesačná mzda v hrubom plus ďalšie finančné a nefinančné benefity