Transport Monitoring Coordinator - práca na 3 zmeny

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
21.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
890 EUR základná mesačná mzda v hrubom plus ďalšie finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola a monitorovanie príjazdov na nakládku, priebehu prepravy až po doručenie,
• Včasný zápis a aktualizácia transportných plánov a skladových systémov,
• Koordinácia prepráv,
• komunikácia s externými a internými zákazníkmi,
• Zapisovanie údajov do transportných plánov,
• Evidencia a aktualizácia prepravných trás jednotlivých dopravcov,
• Evidencia a aktualizáciu zoznamu subdodávateľov,
• Práca v trojzmennom režime.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v transportnej logistike – výhodou,
• Zvládanie práce pod stresom,
• Stredoškolské vzdelanie,
• Znalosť MS Office (Outlook, Excel) - základy,
• Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni ,
• Komunikatívnosť, logické myslenie,organizovanosť, schopnosť plánovať.

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 3451252   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   890 EUR základná mesačná mzda v hrubom plus ďalšie finančné a nefinančné benefity