Si študent denného štúdia? Máme pre Teba prácu v DHL! ( Skladník/čka )

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hodinová mzda v hrubom 3,30 eur počas rannej a poobednej zmeny, 3,96 eur počas nočnej zmeny plus plne hradené gastrolístky v hodnote 3,60 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou úlohou?
-vykonávať manuálne práce v modernom a bezpečnom sklade
- baliť, ukladať a pripravovať tovar pre expedíciu
-zbierať tovar podľa objednávok a pracovať s nízkozdvižným vozíkom a so skenerom
-spolupracovať s kolegami v dynamickom tíme

Čo Ti ponúkame:
-hodinovú mzdu:
 3,30 EUR /hodina brutto počas rannej a poobednej zmeny,
 3,96 EUR/hodina brutto počas nočnej zmeny,
-plne hradené gastrolístky v hodnote 3,60 EUR,
-mzdu vždy načas do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
-prácu v modernom sklade a príjemnom kolektíve

Ak Ťa naša pozícia zaujala, zašli nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, alebo zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdeš nás aj na WHAT'SAPP: 0905 216 740.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
-schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách
-spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
-analytické myslenie a tímový duch
-skúsenosti s prácou v sklade výhodou
-vek 18 - 26 rokov
-denné štúdium

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov. V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 5 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Global Forwarding a Parcel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok. Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics s r.o.
Diaľničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk
ID: 3434006   Dátum zverejnenia: 14.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hodinová mzda v hrubom 3,30 eur počas rannej a poobednej zmeny, 3,96 eur počas nočnej zmeny plus plne hradené gastrolístky v hodnote 3,60 EUR