Skladový pracovník / operátor logistiky (Nové Mesto nad Váhom)

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zásobovanie výrobnej linky materiálom,
• Zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálu,
• Práca s VZV alebo ručne vedeným vozíkom a zakladačom,
• Používanie logistických systémov a prostriedkov automatizácie pri zásobovaní produkcie,
• Aktualizovanie údajov v systéme pomocou skenera,
• Zaskladnenie tovaru,
• Expedícia tovaru,
• Dodržiavanie predpisov BOZP, PO, ochrany životného prostredia,
• Plnenie operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného,
• Manuálna práca (ručná manipulácia s materiálom a tovarom),
• Práca na tri zmeny.

• Stabilná práca
• Fixná mzda plus mesačné bonusy
• Pestrá pracovná náplň

• Zabezpečená doprava zo smerov:
Trenčín - Chocholná Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice
Piešťany - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany

• Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom
• Bezplatné stravovanie zamestnancov
• Možnosti kariérneho rastu
• Práca na hlavný pracovný pomer a mzdu vždy načas

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na E-mail: [email protected].

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Skúsenosti s obsluhou motorových vozíkov (Skupina W1) – podmienkou
• Skúsenosti s prácou s ručným skenerom – výhodou,
• Skúsenosti s prácou v sklade – výhodou,
• Schopnosť základného matematického myslenia,
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh,
• Tímová spolupráca,
• Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,
• Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3213964  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou