Hľadáme vodičov / vodičky manipulačnej techniky do DHL Exel slovakia-plat od 1100 EUR brutto

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
už od 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho DHL tímu a pridajte sa k nám.
Hľadáme pracovníkov na zabezpečenie logistiky automobilového priemyslu.

Nemáte skúsenosti s VZV ? Prijímame aj ľudí bez skúseností.
My vám kurz zaplatíme a na naše náklady vystavíme preukaz VZV.

Pozrite si videá o práci vodičov MANIPULAČNEJ TECHNIKY z našej prevádzky na stránke:

Náplň práce:
• Zabezpečiť zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu na montážnu linku
automobilov,
• Spolupracovať s ostatnými členmi tímu,
• Pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DHL.

Miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves.

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Nadštandardné mzdové podmienky
• 13. a 14. plat
• Mesačný dochádzkový bonus
• Mesačné osobné ohodnotenie
• Ročná odmena za hospodárske výsledky spoločnosti
• Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, poobedné, nočné zmeny a prácu v nepretržitej prevádzke
• Príspevok do 3. piliera DDP
• Ďalšie zaujímavé benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu
• 500€ JEDNORÁZOVÝ BONUS za predpokladu splnenia vopred komunikovaných podmienok na pohovore

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: praca@dhl.com alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540, príp. tel.číslo +421905 216 740 ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Požadujeme:
• Minimálne základné, prípadne stredoškolské
vzdelanie, pozícia vhodná aj pre absolventa
• Manuálnu zručnosť, presnosť a precíznosť
• Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
• Ochotu učiť sa a pracovať na zmeny

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 5 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Global Forwarding a Parcel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Exel (Slovakia), spol. s r. o.
Dialničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Oravčík
Tel.: Bezplatná linka 0800 500 540
E-mail: poslať životopis
ID: 3210900   Dátum zverejnenia: 10.10.2017