Vodiči VZV pozor ! Prijímame do kmeňa DHL EXEL- plat už od 1100 € brutto. Nástupný bonus 500 €

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
už od 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pridajte sa do kmeňa DHL Exel.
Hľadáme pracovníkov na zabezpečenie logistiky automobilového priemyslu.

Nemáte skúsenosti s VZV ? Prijímame aj ľudí bez skúseností.
My vám kurz zaplatíme a na naše náklady vystavíme preukaz VZV.

***Štedrá odmena za odporúčanie***
HĽADÁME VäČŠí POČET ĽUDí !!!

Pozrite si videá o práci vodiča VZV na našej prevádzke:

Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves.

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Nadštandardné mzdové podmienky
• 13. a 14. plat
• Mesačný dochádzkový bonus
• Mesačné osobné ohodnotenie
• Ročná odmena za hospodárske výsledky spoločnosti
• Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, poobedné, nočné zmeny a prácu v nepretržitej prevádzke
• Príspevok do 3. piliera DDP
• Ďalšie zaujímavé benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu

Informacie o nastupnom bonuse sa dozviete na pohovore

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected] alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540, príp. tel.číslo 0905 216 740 ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálne zručný
• Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
• Ochota učiť sa a pracovať na zmeny

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslať životopis
ID: 3191300  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: už od 1100 EUR