Řidič rozvozového vozidla Pohořelice u Brna

Místo práce
Pohořelice u Brna, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí týmu řidičů v DHL Pohořelice.

Co budete dělat?
Rozvážet zboží z Pohořelic u Brna do ČR a SR

Cestování na území České republiky 90%
Cestování do zahraničí 10%

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Bezpečné pracovní prostředí - jsi pro nás na prvním místě !
• Odpovídající mzdové ohodnocení, plně hrazené stravné
• Možnost trávit víkendy se svou rodinou
• Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
• Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
• Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
• Zajistíme Vám zdarma kartu do MAKRA
• Vy i vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
• Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
• Kolegy, kteří Vás vše rádi naučí a pomohou Vám v začátcích!

Informace o náboru

V prípade záujmu, pošlite nám štruktúrovaný životopis na E-mail: [email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B, C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně základní vzdělání
• Vyjednávací schopnosti
• Řešení nestandardních (krizových situací)
• Komunikační schopnosti
• Schopnost pracovat pod tlakem
• Znalost problematiky kamionové dopravy
• Znalost předpisů (dopravní, ADR. All.Vers.Vorschr
• Řidičský průkaz sk. B, C,
• Základní technické znalosti vozidla

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16-ti pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslat životopis
ID: 3178064  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou