Špeditér pre divíziu DHL Freight v Košiciach

Miesto práce
Košice
od 800€ základná hrubá mesačná mzda (v závislosti od skúseností; plus ďalšie bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie celovozových prepráv, dokládok podľa požiadaviek zákazníkov,
- organizačne, prevádzkovo a technicky zabezpečuje realizáciu prepráv,
- dojednáva podmienky s dopravcami a vystavuje objednávky prepráv,
- vedie evidenciu prepráv,
- denne zabezpečuje monitorovanie pohybu zásielok určených na prepravu a ich nahlasovanie zákazníkom;

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- životné poistenie,
- príspevok na jazykové kurzy;

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Express (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ideálny kandidát:
- má skúsenosti s prácou špeditéra, s celovozovými a dokládkovými prepravami aspoň 2 roky,
- vie veľmi dobre a efektívne komunikovať s klientom, dopravcami aj kolegami,
- dokáže vyjednávať a zvláda aj stresové situácie,
- má organizačné schopnosti, dokáže koordinovať a plánovať viac úloh,
- je jednoznačne orientovaný na zákazníka a jeho potreby a spokojnosť,
- je tímový hráč a je preňho dôležitý aj tímový výsledok,
- dokáže plynule komunikovať v angličtine;

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adela Sura
E-mail: poslať životopis
ID: 3135981  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800€ základná hrubá mesačná mzda (v závislosti od skúseností; plus ďalšie bonusy)