Skladový operátor (Nitra)

Miesto práce
Priemyselný Park Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických
zariadení NZV, VZV a skenera,
- Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Práca v trojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Zamestnanecké benefity:
1/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
2/ Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,40 EUR
3/ Životné poistenie
4/ Motivujúce odmeňovanie
5/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
6/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na E-mail: [email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Preukaz na riadenie nízkozdvižného vozíka
výhodou,
- Dobré analytické schopnosti,
- Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách,
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
- Tímová spolupráca,

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3104644  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou