Administratívny pracovník/Administrator (PI) DHL Gáň (Ref. č.: Admin)

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzdové podmienky: 650 € základná hrubá mesačná mzda plus iné finančné (dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie) a nefinančné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Spracováva prichádzajúce, prípadne odchádzajúce dokumenty a zásielky a zabezpečuje všetky doklady potrebné podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov,
 Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy,
 Vykonáva administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,
 Zabezpečuje fyzickú a systémovú archiváciu spracovávaných dokladov,
 Dodržiava príslušné procedúry a predpisy odvolávajúce sa na túto pozíciu.
Upozorňuje na ich nedodržiavanie. Navrhuje ich zlepšenie.
 Vytvára štatistiky a analýzy pre interného i externého zákazníka alebo dodávateľa,
 Poskytuje informácie príslušným úradom podľa potreby a požiadavky. Rieši prípadné nehody,
 Podporuje koordináciu činností a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,
 Zodpovedá za všetky záležitosti týkajúce sa Integrovaného Manažérskeho Systému(kvalita,životné prostredie, BOZP,BCM)
 Práca v trojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skúsenosti v oblasti administratívy
1

 Minimálne stredoškolské vzdelanie,
 Pracovné skúsenosti v oblasti administratívy min.1rok,
 Ovládanie anglického jazyka na základnej úrovni slovom i písmom,
 Vodičský preukaz sk.B,
 Ovládanie práce s PC na pokročilej úrovni (Word, Outlook, Excel, Power Point),
 Dobré analytické schopnosti, logické myslenie
 Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom),
 Schopnosť pracovať pod tlakom,
 Zodpovednosť, orientácia na detail, orientácia na zákazníka,
 Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,
 Časová flexibilita (práca na tri zmeny).

DHL is the global market leader of the international express and logistics industry, specializing in providing innovative and customized solutions from a single source. DHL offers expertise in express, air and ocean freight, overland transport, contract logistic solutions as well as international mail services, combined with worldwide coverage and an in-depth understanding of local markets. DHL's international network links more than 220 countries and territories worldwide. 285,000 employees are dedicated to providing fast and reliable services that exceed customers' expectations.
www.dhlglobalforwarding.sk www.dhl.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia) spol.s.r.o.
Dialničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk, www.dhlglobalforwarding.sk
ID: 2179968   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzdové podmienky: 650 € základná hrubá mesačná mzda plus iné finančné (dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie) a nefinančné benefity.