Finančný manažér

Deufol Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Krušovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a manažovanie financií, účtovníctva a controlling.
Plánovanie, riadenie a sledovanie Cash Flow a pracovného kapitálu.
Zabezpečenie strategického finančného plánovania.
Analýza finančnej situácie podniku, finančná analýza projektov spoločnosti, kontrola nákladov.
Príprava a zhodnotenie ročného forecastu a budgeting.
Reportovanie výsledkov členom vrcholového manažmentu.
Príprava a spracovávanie finančných výkazov spoločnosti.
Komunikácia s finančnými inštitúciami a externými partnermi spoločnosti.

- Silné zázemie úspešnej spoločnosti
- 13. plat a mesačné bonusy
- Odborné školenia
- Práca v mladom kolektíve
- Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializácia financie, účtovníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Financie a ekonomika

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúce skúsenosti z finančnej pozície, analytické myslenie a schopnosť samostatne riešiť problémy. Profesionálna komunikácia v písomnej a hovorenej forme v angličtine, presnosť, spoľahlivosť a prezentačné zručnosti.

Sme svetovým poskytovateľom prvotriednych služieb v oblasti obalov, logistiky a súvisiacich služieb. Charakterizuje nás orientácia na zákazníka, flexibilita, nachádzanie úspešných riešení a ich neustále zdokonaľovanie. Potrebnou energiou disponujeme aj vďaka tomu, že sa vždy snažíme zohľadniť záujmy našich zamestnancov, zákazníkov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3901076  Dátum zverejnenia: 7.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac