Psychoterapeut Centra smútkovej terapie

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Zadunajská cesta 6A, Petržalka
Termín nástupu
október - november 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme psychoterapeuta/psychoterapeutku na prácu so smútiacimi deťmi a ich rodinami po strate blízkeho človeka. Práca pozostáva z individuálnej a skupinovej terapeutickej práce s deťmi a dospelými, ktorí stratili dieťa alebo rodiča a ich rodinami. Zahŕňa aj psychologické poradenstvo, vedenie dokumentácie a pod. Požadujeme absolvované minimálne 3 roky akreditovaného psychoterapeutického výcviku, ktorý v nasledujúcich rokoch záujemca ukončí a minimálne 1 rok klinickej práce vo vyštudovanom odbore.

-možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- možnosť podieľať sa na rozvoji detskej domácej hospicovej starostlivosti na Slovensku
-dynamická, tvorivá a aktívna práca

Informácie o výberovom konaní

Pohovor bude v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, sociálna práca, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Absolvované minimálne 3 roky akreditovaného psychoterapeutického výcviku, ktorý v nasledujúcich rokoch záujemca ukončí.

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3764564  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiac