PR a marketingový manažér

Detský hospic Plamienok

Miesto práce
Zadunajská cesta, Petržalka
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O Plamienku:
"Na jednej hviezde, na planéte, na tej mojej, na Zemi, bolo potrebné utešiť Malého princa! Vzal som ho do náručia. Kolísal som ho." (Antoine de Saint-Exupéry)

Plamienok n.o. je nezisková organizácia, ktorá zabezpečuje komplexnú paliatívnu starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v domácom prostredí. Poskytuje psychologickú pomoc deťom po strate blízkeho a rodinám po strate dieťaťa. Vzdeláva odbornú a širokú verejnosť v oblasti paliatívnej starostlivosti a smútenia.

Profil pozície:
Hľadáme energického človeka, ktorý má chuť pripravovať rôzne kreatívne projekty, písať texty, tlačové správy a newsletre. V našom tíme by sme radi privítali zodpovedného a dynamického človeka s potrebnou citlivosťou pre našu tému, ktorý sa bude venovať propagácii témy detskej paliatívnej starostlivosti a pomoci Plamienka a má chuť učiť sa nové veci ako aj posúvať vpred tie existujúce.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- spolupodieľanie sa na tvorbe a implementácii fundraisingovej a komunikačnej stratégie
- vyhľadávanie a rozvíjanie nových možností a kreatívnych ciest komunikácie témy detskej paliatívnej starostlivosti a smútenia
- zodpovednosť za efektívne riadenie a koordináciu externých marketingových služieb – grafika, audio-vizuálne služby, tlačiarne, agentúry, mediálne kampane
- zodpovednosť za koordináciu redakčnej prípravy propagačných materiálov (interné časopisy, newslettre, letáky a pod.).
- zodpovednosť za organizáciu rôznych eventov
- spolupráca s tímom klinických pracovníkov organizácie

- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu (bezplatná účasť na kontinuálnom vzdelávaní zamestnancov, ktoré je vedené zahraničnými odborníkmi)
- možnosť podieľať sa na rozvoji detskej domácej hospicovej starostlivosti na Slovensku
- dynamická, tvorivá a aktívna práca
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
- štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku
- motivačný list v anglickom jazyku, v ktorom stručne popíšte vaše skúsenosti a predovšetkým motiváciu pre prácu v našej oblasti pôsobenia
- PR článok na tému Detská paliatívna starostlivosť na Slovensku v rozsahu jednej A4 v slovenčine
- súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR, Marketing, Manažment – nie je nutne podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

-aspoň 3-ročné skúsenosti s marketingom a PR na strane klienta alebo v reklamnej/PR agentúre
-výborné komunikačné zručnosti a analytické myslenie
-prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
-nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
-schopnosť strategického a proaktívneho myslenia
-schopnosť efektívne riadiť projekty
-veľmi dobre komunikačné a prezentačné schopnosti
-samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita, dôslednosť
-flexibilita, ochota učiť sa novým veciam
-schopnosť realizovať zmeny
-kreativita a schopnosť hľadať nove a inovatívne riešenia

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Poradenskom centre sprevádza rodiny po strate a ponúka odborné poradenstvo a pomoc.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PLAMIENOK n.o.
Zadunajská 6/A
851 01 Bratislava
ID: 3080577   Dátum zverejnenia: 23.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500