Lekár

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 900 - 2 000 EUR/mesiacOdmeny, benefity: 13. plat, vzdelávanie, rekreačné poukazy, jóga, 5 dní dovolenky naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lekára (aj absolventa), ktorý má záujem pracovať v našom tíme a zároveň sa vzdelávať v oblasti detskej paliatívnej medicíny.
Náplňou práce je liečba a odborná starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v domácom prostredí v rámci multidisciplinárneho tímu.

- odborný a osobnostný rast zamestnancov je prioritou organizácie
- bezplatné vzdelávanie v anglickom jazyku na medzinárodnej úrovni
- príjemné pracovné prostredie a tvorivú atmosféru v tíme

Hľadáme mladého pediatra na čiastočný alebo plný úväzok s entuziazmom pracovať a vzdelávať sa v oblasti detskej paliatívnej starostlivosti. Skúsenosti v obore nie sú podmienkou. Motivačný list a štruktúrovaný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected]
Vypočujte si podcast o práci lekára: https://www.plamienok.sk/podcast/ako-pracuje-lekar-v-plamienku
Prečítajte si článok o práci lekára: https://www.plamienok.sk/blog/praca-lekara-v-plamienku-je-krasna-cesta-1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

po nástupe zápis do atestácie z pediatrie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná špecializácia:
• lekár musí mať záujem získať, resp. získal atestáciu z pediatrie alebo vybraného pediatrického odboru. Podporujeme a zabezpečíme cirkuláciu na predpísaných pracoviskách v rámci predatestačnej prípravy.

T.j. príjmeme lekára
• v priebehu atestačnej prípravy z pediatrie
• po ukončení atestácie z pediatrie, detskej neurológie, detskej anesteziológie a intenzívnej medicíny, detskej onkológie
• lekára absolventa: po cca polročnom až ročnom zaškolení sa lekár zapíše do atestačného odboru pediatria a potom až do zloženia atestačnej skúšky 3-4 dni v týždni stážuje v NÚDCH na Kramároch a 1-2 dni pracuje pre Plamienok.

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4573676  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac