Profesionálny náhradný rodič - 2 pracovné miesta

Centrum pre deti a rodiny Komárno

Miesto práce
Mieru 3, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 054 - 1 460 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy: zamestnanec, ktorý poskytuje starostlivosť určenému počtu detí vo svojom domácom prostredí (v zmysle § 17 vyhlášky č. 103/2018 Z. z. ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov) a poskytovanie starostlivosti v zmysle 376/2022 Z.z. Zákon o profesionálnych náhradných rodičoch

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu: 9/2023,
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
c) kópia certifikátu o absolvovaní prípravy na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti
d) profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej doby dosiahnutej praxe,
e) výpis z registra trestov nie staršie ako tri mesiace ( predložiť najneskôr deň pred podpísaním pracovnej zmluvy),
f) písomný súhlas partnera na výkon PNR,
g) doklad, prípadne čestné prehlásenie preukazujúce že nehnuteľnosť uchádzača spĺňa podmienky zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti o ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov a iné s tým súvisiace platné bezpečnostné predpisy,
h) čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti,
i) motivačný list,
j) písomný súhlas so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi je do 22.12.2023.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, kladný vzťah k deťom, tímová práca, rodinné zázemie, podpora rodiny, flexibilita, kreativita, záujem ďalej sa vzdelávať, schopnosť zvládať záťaž

Centrum pre deti a rodiny Komárno je zariadenie zriadené na účel vykonávania opatrení dočasne nahrádzajúcich dieťaťu jeho prirodzené rodinné prostredie alebo náhradné rodinné prostredie na základe rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, o nariadení neodkladného opatrenia alebo o uložení výchovného opatrenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3403886  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 054 EUR/mesiac