Vychovávateľ samostatne usporiadanej skupiny

Centrum pre deti a rodiny Jesenské

Miesto práce
Jesenské
Termín nástupu
01.02.2019
od 658 € + % za odbornú prax , príplatky za so,ne,sviatky, možný osobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno-vzdelávacia individuálne orientovaná činnosť zameraná na rozvoj tvorivých schopností detí s nariadenou ústavnou starostlivosťou, predbežným opatrením a výchovným opatrením vrátane vypracúvania programov výchovnej a záujmovej činnosti s využitím špeciálnych výchovných metód. Starostlivosť o telesný a duševný vývoj detí jej zverených na samostatnej skupine. Učí detí podieľať sa na domácich prácach a to podľa možnosti ich veku. Z hľadiska výchovnej činnosti, hodnotí psychomotorický vývoj dieťaťa, spolupracuje so psychológom a sociálnou pracovníčkou.

stravovacia karta, doplnkové dôchodkové sporenie, 45 dní dovolenky, pracovný úväzok 35 hodín týždenne, príplatky so,ne a sviatok,

Žiadosti zasielajte e-mailom, alebo poštou na našu adresu, žiadosti budú posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie. Termín oznámi DED uchádzačom e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vychovávateľstvo, pedagogika, učiteľstvo

osobná zaangažovanosť na živote detského domova,
prirodzená autorita,spoľahlivosť, samostatnosť, sociálne cítenie, úprimnosť, ľudskosť, asertivita,

Ústavná starostlivosť a poskytovanie služieb deťom umiestneným v centre , sanácia biologických rodín, umiestňovanie detí do náhradných rodín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3564120  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 658 € + % za odbornú prax , príplatky za so,ne,sviatky, možný osobný príplatok po skúšobnej dobe