Pomocná vychovávateľka

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská

Miesto práce
Učiteľská 42, 821 06 Podunajské Biskupice
Termín nástupu
dohodou
1 037,5 EUR/mesiacmzda je uvádzaná brutto+ príplatky za víkendy, nočné zmeny, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu samostatnej usporiadanej skupiny s 8-10 deťmi, starostlivosť o domácnosť, varenie, nakupovanie, práca v programe Školská jedáleň, návšteva lekárov, sprevádzanie do a zo škôl, výchova detí k sebaobsluhe a pomoci v domácnosti, vedenie detí k samostatnosti.

- práca na zmeny( 8 alebo 12 hodinové), ktoré sú plánované dopredu

Vzhľadom na očakávaný väčší záujem o túto pracovnú pozíciu si CDR BA- Učiteľská vyhradzuje právo na neodpovedanie všetkým záujemcom, odpovieme len tým, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám a následne budú telefonicky kontaktovaní. Všetkým ostatným dopredu veľmi pekne ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozitívny vzťah k deťom, skúsenosti s varením a vedením domácnosti, nekonfliktnosť, schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, poriadkumilovnosť.

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská je zariadenie sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately vykonávajúce pobytové opatrenia súdu. Pobytové opatrenia zariadenie vykonáva pre deti a mladých dospelých po ukončení ústavnej starostlivosti. Od 1.1.2019 zariadenie vykonáva aj ambulantné a terénne opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Do 31.12.2018 bol názov zariadenia Detský domov Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1910789  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 037,5 EUR/mesiac