Hlavná vychovávateľka/Hlavný vychovávateľ

Detský domov Bratislava

Miesto práce
Učiteľská 42, 821 06 Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750-900 EUR/mesiac, Podľa platových taríf zamestnanca vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v samostatnej skupine 8-10 detí vo veku od 3-25 rokov, výchova, tvorba a realizácia plánov výchovnej činnosti pre deti, príprava na vyučovanie, organizácia voľnočasových aktivít detí s dôrazom na aktívne trávenie voľného času (šport, kultúra).

Práca na zmeny, dovolenka ako u pedagogických zamestnancov (45 dní), 5 dní dodatkovej dovolenky, platená supervízia a vzdelávanie.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2018 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika, pedagogika emoc. a soc.narušených, FTVŠ, sociálna pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť konštruktívne riešiť konflikty, komunikatívnosť, vzťah k deťom, kreativita, osobnostná a profesionálna zrelosť, aktívny prístup k práci, sebavzdelávaniu, tráveniu voľného času s deťmi. Hľadáme ženu/muža do pedagogického tímu tvoreného ženou a mužom. Privítame znalosť rôznych druhov športu.
ID: 1910759   Dátum zverejnenia: 17.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750-900 EUR/mesiac, Podľa platových taríf zamestnanca vo verejnom záujme