Reagujte bez životopisu

Lektor Detského Babylonu

Detský Babylon

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
400 - 800 EUR/mesiacMzda je v závislosti od počtu turnusov, skúseností a typu spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí s chuťou pracovať s ďeťmi. Ostatné ťa naučíme.

Dôležité predpoklady úspešného lektora:
- vek od 18 rokov
- chuť pracovať s ďeťmi
- zodpovednosť
- umelecké sklony
- pohybové zručnosti
- sympatické vystupovanie
- chuť učiť sa nové veci
- vodičský preukaz výhodou

Lektor v školách v prírode
- práca počas mesiacov apríl, máj, jún, september, október
- možnosť výberu týždňových turnusov (od pondelka do piatku)
- preplatené ubytovanie a strava
- škola v prírode sa koná v obci Bystrá

Lektor v denných táboroch
- práca počas mesiacov júl, august
- možnosť výberu týždňových turnusov (od pondelka do piatku v čase od 7:00 - 17:00)
- preplatená strava
- denné tábory sa konajú v mestách Nitra, Šaľa, Banská Bystrica

Každý lektor musí absolvovať sériu školení. Školenia lektorov sa konajú primárne v Nitre a Banskej Bystrici.

- bezplatné pravidelné odborné školenia v oblasti práce s deťmi a osobnostného rozvoja
- mladý kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dlhodobej spolupráce

Nábor lektorov a výberové konanie trvá aj počas februára. Tak neváhaj a ozvi sa.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je nutná. Stačí chuť učiť sa.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Detský Babylon je organizácia zameriavajúca sa na prácu s deťmi. Má za cieľ rozvoj detskej osobnosti. Našou hlavnou filozofiou je vzdelávať deti iným spôsobom na základe hravosti, rozvoja osobnosti a fantázie s využívaním imaginačných hier a techník dramatickej výchovy. Dbáme i na postupné rozvíjanie dôvery detí v seba samých, aby sa z nich stali v budúcnosti sebavedomé a samostatné osobnosti, ktoré sa vedia pohybovať v dnešnom svete, a na rozvoj ich schopností a jedinečnosti.
Zameriavame sa na organizáciu zážitkových vzdelávacích aktivít, ako napríklad školy v prírode, detské letné tábory, denné tábory a školenia lektorov.
ID: 4450450  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac