Učiteľ/ka v materskej škole a jasliach

Detské centrum štvorlístok

Miesto práce
Višňová 38, 930 40 Dunajská Lužná, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi dvoch vekových skupiniek (18m - 2,5r./3r.) (2,5r./3r. - 6r.)
Starostlivosť o prostredie škôlky, príprava prostredia škôlky
Schopnosť komunikovať s rodičmi na profesionálnej úrovni
Schopnosť porozumieť potrebám detí (hlavne pri rannom odlúčení od rodičov)
Láskavý a priateľský prístup k deťom, rodičom a kolegom

Mladšia skupinka:
Učiť deti základným hygienickým návykom (používať toaletu, umývať si ruky, obliekať sa - deti s plienkou prebaľovať)
Učiť deti samostatnosti pri stolovaní (kŕmenie, pomáhať deťom pri jedení)
Viesť a rešpektovať individuálne potreby dieťaťa
Vzdelávanie detí v rámci ich schopnosti (s prihliadnutím na vek)
Vedenie logopedickej aktivity vrámci dňa (dbať na správnu slovnú výslovnosť)
Montessori prezentácia, montessori aktivity (zabezpečujeme školenie)

Staršia skupinka:
Príprava edukačnej aktivity v súlade s ISCED0
Vedenie hodín anglického jazyka
Vedenie hodín tvorivých dielní
Realizácia pohybových aktivít s deťmi
Prezentácie Montessori pomôcok (zabezpečujeme školenie)

Dvojzmenná prevádzka (6/6,5 h pracovná doba)
Školenie Montessori pedagogiky
Zabezpečenie stravy
Mladý kolektív, priateľská atmosféra
Mala skupina detí (kapacita škôlky 14 detí delených do dvoch skupiniek)
Možnosť umiestnenia vlastného dieťaťa (za symbolický poplatok)

Životopisy spolu s fotografiou zasielajte na [email protected]
Vyhovujúcich uchádzačov si pozveme na pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k deťom
Záujem pracovať s deťmi
Rešpektovať individuálne potreby detí
Schopnosť komunikovať s deťmi s rešpektom a trpezlivosťou
Trpezlivosť
Cieľavedomosť
Zodpovednosť
Samostatnosť pri práci
Komunikatívnosť
Flexibilita
Záujem o prácu v malom kľudnom rodinnom kolektíve

Sme Montessori centrum ktoré sprevádza a vzdeláva deti predškolského veku. Malý priateľský kolektív, vekovo zmiešaná skupina detí, Montessori pedagogika, vlastný dvor, rešpekt, úcta a záujem to je to čo si u nás ponúkame vzájomne.
ID: 3337102  Dátum zverejnenia: 16.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou