Можливість для людей з України

Asistent / učiteľka v materskej škole / detské jasle

Detské centrum a jasle Chobotnička (BAMBINO ACADEMY, s.r.o. )

Miesto práce
Mokráň záhon, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho príjemného pracovného kolektívu prijmeme človeka
ktorý bude mať v náplni práce
- profesionálne a láskavé zvládnutie prác pri edukácii detičiek
-vypomáhanie pri dokrmovaní
-denná starostlivosť a výchova detí s úctou a rešpektom k nim
-doprevádzanie detí na krúžky
-individuálna práca s deťmi -zodpovednosť a dôslednosť pri práci

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve
- individuálny prístup k požiadavkam zamestanca
- zdravé stravovanie počas celého pracovného dňa
-platené voľno vrámci prázdnin

Prosíme uchádzačov o zamestanie, aby zasielali svoj životopis spolu s fotografiou na uvedený mail
Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pozíciu .
Ďakujeme pekne za vaše životopisy

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti pedagogiky, špeciálnej pedagogiky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať, trpezlivosť , kreatívne myslenie je vítané, komunikatívnosť, príjemný komunikačný prejav, lojálnosť, odborná činnosť v danom obore

Sme súkromné zážitkové jasle v Bratislave/ Ružinov pre všetky detičky od 12mesiacov do 6 rokov.
V našom zariadení uplatňujeme princípy idividuality, a jedinečnosti dieťaťa.
Podnecujeme deti k tvorivosti.
U nás ponúkame istoty vo všetkých smeroch - rodinné prostredie, láskavý personál, jedinečné aktivity.
ID: 4394355  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac