Mid / Senior Marketingový manažér pre Wilsonda - tukana zo severu

Wilsondo s. r. o.

Miesto práce
Tvrdošín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 850 EUR/mesiacTPP alebo contractor with benefits

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DETSKAPOSTEL s.r.o. je firma s úsmevným názvom, ktorá funguje viac ako 10 rokov, za ktoré obslúžila už viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.
Na slovenskom a maďarskom trhu prevádzkujeme 6 eshopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky. Okrem hlavného brandu WILSONDO, aj ďalšie produktové špeciálky (Česko je technologicky pripravené, marketingovo čaká na teba).

Za 5 rokov sme vyrástli z 8 ľudí na 50, z 800 objednávok na 4000 mesačne a z obratu 1mil€ na 10mil€ ročne. Z garážového predajcu detských postelí sme sa vypracovali až ku komplexnej ponuke nábytku a doplnkov do celej domácnosti, ktorého meno občas zaznieva na meetingoch veľkých hráčov.
Naším dlhodobým cieľom a snom je pravidelne zaznievať ako odpoveď pri otázke "Kde nakúpiť nábytok/matrac/koberec?", pretože -> služby, prístup, skutočný pomer kvalita/cena.

Náplň práce:

Rastieme a nestíhame sa venovať marketingu na potrebnej úrovni. Nikdy sme nemali dedikovaného CMO/marketingového manažéra, ktorý by mal pod palcom celú marketingovú agendu. A teraz prišiel moment, aby sme takéhoto kolegu skúsili nájsť.
Hľadáme kolegu, ktorý vie o marketingu viac ako my, ktorého marketing baví, ktorý vie ako sa má marketing robiť, a ktorý sa nebojí zobrať zodpovednosť za časť rozhodnutí na seba.
Hľadáme data freaka, ktorý by najradšej odmeral aj tep užívateľa z palca pri scrollovaní webu na mobile, ktorý vie, že nie je umenie spáliť budget v piecke, ale frajerina je udržať obrat pri dvojnásobnom ROAS.
Manažujeme kampane v hodnote 70+tis€ mesačne, ale hľadáme tiež snílka, ktorý si vie uletieť aj bez pomôcok a brainstormovať s kolegami/agentúrou na kreatíve, ktorá to všetko boostne ako nitro.
Hľadáme osobnosť, ktorá dokáže potiahnúť a riadiť malý interný tím, komunikovať s externými agentúrami a freelancermi, analyzovať, plánovať, zadávať úlohy a vyhodnocovať to (again & again).
Hľadáme marketéra so skúsenosťami, ktorý dokáže kĺzať vysoko nad hladinou kvôli prehľadu, ale zároveň sa dokáže ponárať k detailu problému a pomôcť k jeho vyriešeniu.

Veríme, že správny človek nepotrebuje motiváciu a extrémne riadenie. Správny človek potrebuje priestor, dôveru, nedemotivovať a neotravovať. Bude komunikovať s vedením spoločnosti, ktorá doteraz marketing riadila - nepotrebujeme žiadne powerpointy, rozumieme všetkému od Datalayer až po brand recall. Keď nám povieš, že niečo je bullshit a takto to robiť nemôžeme, odpovieme ti "Chápeme, čítali sme Sharpa. Ako to teda spravíme?". Dostaneš priestor mýliť sa a dôveru napraviť to - robením chýb sme to dotiahli predsa až sem.

Čo všetko by bola tvoja agenda?

-> Úzka spolupráca s vedením spoločnosti - CEO, CTO, CSO - aj keď takto sa vôbec nevoláme, normálne si všetci vo firme tykáme a voláme sa menami (Maťo, Rasťo, Bejka).
-> Riadenie malého interného tímu, ktorý má na starosti sociálne siete, cenové pororovnávače a nákupné galérie (Favi, Biano).
-> Komunikácia a riadenie externej agentúry, ktorá má na starosti Google Ads a data collection.
-> Komunikácia a riadenie freelancerov, ktorí majú na starosti SEO.
-> Spolupráca s IT oddelením na zlepšovaní UX a CRO - ty vieš čo chceš, oni vymyslia ako.
-> Spolupráca s obchodným oddelením pri plánovaní kampaní - nemusíš byť odborník na interierový dizajn, ale ak je to tvoja vášeň, je to ďalšie ÁNO.
-> Projektové riadenie všetkých marketingových aktivít spoločnosti - dizajn dodávok, riadenie tvorby videa pre kampane, content marketing, influenceri atď. - bude na tebe rozhodnúť, čo význam má a čo naopak nie.

Lokácia:

Je nám takmer jedno kde si. Nebudeme však klamať, že najideálnejšie je pre nás onsite + remote, aby mal človek kontakt s tým, čo tu na tom severe vlastne stvárame.
Jeden kolega je však HO v Bratislave a preto sme otvorení aj tomuto variantu. Kľudne môžeme vytvoriť office aj v BA.

-> Remote job
-> Polročné a koncoročné odmeny = 13.plat
-> Zamestnanecké zľavy - 25% zľava na všetky produkty z našej ponuky
-> Firemné párty - letná a vianočná (celkom slušne sa vieme baviť )
-> Preplácaný fyzioterapeut/masér 1x do mesiaca
-> 50% príspevok na multisport kartu + tímový box 1x do týždňa
-> Ranná yoga na firme 2x do týždňa
-> MacBook podľa tvojho výberu
-> Možnosť byť v rastúcom e-commerce projekte a priestor na sebarealizáciu
-> Máme priateľské a otvorené prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predchádzajúca skúsenosť s e-commerce je nutná. Nie, nebudeme sa iba pýtať - "Čo sa to deje, prečo to nefunguje?" - pozrieme sa na to spoločne s tebou. Ale potrebujeme kolegu, ktorý dokáže byť samostatný a proaktívny.

Reálna skúsenosť s čo najväčším počtom nasledujúcich nástrojov a oblastí:
-> Google environment - Ads, Analytics, SearchConsole, Tagmanager, Optimize, Datastudio
-> Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok
-> Favi, Biano, Heureka, Mergado
-> Sklik a Zboží.cz
-> SEO
-> UX a CRO
-> Brandové kampane - riadenie tvorby, plánovanie, vyhodnocovanie

Skvelý, ale nie rozhodujúci BONUS - maďarský jazyk.

Spoločnosť WILSONDO s.r.o. prevádzkuje viacero eshopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky na slovenskom a maďarskom trhu. Tím momentálne tvorí 60 interných zamestnancov. Na trhu sa firma pohybuje už viac ako 10 rokov, za ktoré obslúžila už viac ako 150 000 spokojných zákazníkov.

Hlavné projekty:
Wilsondo.sk | Detskapostel.com | Ja-a-matrac.sk | Poschodovky.sk
Wilsondo.hu | Emeletes-agyak.hu | Matrac-es-en.hu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4428097  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac