Skladník - e-shop Wilsondo.sk

Wilsondo s. r. o.

Miesto práce
Tvrdošín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho logistického tímu hľadáme nového kolegu, ktorý nám pomôže s narastajúcim množstvom práce. Základné predpoklady sú: základná manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť, ochota posunúť 40kg krabicu o 2m bez potreby vysokozdvižného vozíka, chuť učiť sa a záujem o fungovanie logistických procesov u nás.

Na sklade máme super partiu chalanov. Nájdeš tam futbalistov, gamerov, bikerov, milovníkov dobrého piva a aj pestovateľov bonsajov s jemnou dušou. V logistickom tíme je nás už viac ako 20, preto sa nemusíš báť, že bude všetko iba na tebe.

Vieme u nás oceniť snahu a chuť spraviť krok navyše. Preto hľadáme ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a rásť spoločne s firmou - odborne, platovo, ľudsky. Sme otvorená firma, všetci si tu tykáme a na nič sa nehráme. Ľuďom dávame slobodu a na výmenu chceme od nich zodpovednosť. Potrebujeme tímových hráčov, ktorí dokážu spolupracovať s kolegami a ťahať s nimi za jeden povraz. Ak si navyše pozitívny pohoďák so zmyslom pre humor, zapadneš ku nám ako puzzle.

Náplň práce:
- Príjem a kontrola tovaru.
- Práca s informačným systémom
- Balenie a príprava objednávok k expedícii.
- Udržiavanie poriadku v sklade a okolo neho.

Jedná sa prevažne o nábytok v demonte, matrace a bytové doplnky.

Pracovná doba: 8:00 - 16:00 (nepravidelne dlhšie)
Pracovný čas nie je 8h, ale 7,5h/deň + prestávka na obed. V prepočte na 8h pracovný čas vychádza hrubá mzda 896€/mesiac.

Lokalita: sklady Zemianska Dedina a Zábiedovo-Hamričky
Podmienky: 660€ v čistom + stravné, odmeny, preplácané nadčasy

- pracovný čas 7,5h
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup nábytku a bytových doplnkov z našej ponuky
- firemné párty
- polročné a koncoročné odmeny
- skvelá káva Lucaffé Mr. Exclusiv neobmedzene - Presso stroj v oboch skladoch
- priateľský pracovný kolektív

Ak by si mal o túto pracovnú pozíciu záujem, zašli nám prosím svoj životopis. Vopred veľmi pekne ďakujeme každému uchádzačovi za záujem. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť WILSONDO s.r.o. prevádzkuje viacero eshopov zameraných na nábytok, matrace a bytové doplnky na slovenskom a maďarskom trhu. Tím momentálne tvorí 60 interných zamestnancov. Na trhu sa firma pohybuje už viac ako 10 rokov, za ktoré obslúžila už viac ako 150 000 spokojných zákazníkov.

Hlavné projekty:
Wilsondo.sk | Detskapostel.com | Ja-a-matrac.sk | Poschodovky.sk
Wilsondo.hu | Emeletes-agyak.hu | Matrac-es-en.hu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025585  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac