Klinický psycholog, psycholog ve zdravotnictví

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Místo práce
Louny
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Nabízíme rozmanitou práci v oblasti psychodiagnostiky a psychoterapie dětí a dospívajících, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, moderní vybavení a metody, dobré pracovní zázemí, různé zaměstnanecké benefity. Nástup dle dohody, možný ihned.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • odbornost
  • schopnost pracovat samostatně
  • kurz Psycholog ve zdravotnictví
  • specializaci v oboru klinické psychologie
  • specializaci v systematické psychoterapii - výhodou
  • morální a občanskou bezúhonnost (doložit výpisem z Rejstříku trestů)

Co vám můžeme nabídnout

  • zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, osobní ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost dojíždění z velkých měst (cesta z Prahy cca 45 minut)
  • zaměstnanecké bonusy (příspěvek na penzijní připojištění, stravování s příspěvkem - zaměstnavatele v areálu nemocnice, podporu aktivního odpočinku zaměstnanců, 6 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna tzv. sick days)
  • mobilní telefon

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3408829  Dátum zverejnenia: 3.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc