Referent právneho referátu

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
750,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné administratívne zabezpečenie fungovania právneho referátu
  • Zabezpečovanie odbornej agendy spojenej so sprístupňovaním informácií podľa zákona 211/2000 Z. z.;
  • Kontrola a zabezpečovanie formálnych náležitostí žiadostí o sprístupnenie informácií;
  • Zabezpečovanie podkladov pre spracovanie a sprístupňovanie informácií;
  • Vedenie evidencie žiadostí o sprístupnenie informácií;
  • Zabezpečovanie podkladov právnej agendy týkajúcej sa správy majetku štátu;
  • Pripravovanie podkladov na obchodné rokovania v oblasti vonkajších ekonomických vzťahov;
  • Zabezpečovanie ucelenej zmluvnej agendy vrátane vedenia základného centrálneho registra platných zmlúv o záväzkových právnych vzťahoch, ich dodatkov a ich distribúcia príslušným vedúcim zamestnancom;
  • Príprava podkladov pre spracovanie vnútropodnikových normatívnych aktov;
  • Príprava jednoduchších zmlúv podľa zmluvných vzorov;
  • Príprava podkladov na stretnutia, porady;
  • Príprava a zabezpečovanie osobitných ponukových konaní;
  • Komunikácia so zmluvnými partnermi;
  • Sledovanie plnenia zmlúv, na základe ktorých majú byť DFNsP poskytované príspevky, dary, sponzorské a podobne a vedenie evidencie takýchto zmlúv. Vypracovanie priebežných a záverečných správ k týmto zmluvám, pokiaľ ide o peňažné plnenia,
  • Evidovanie zmlúv v interných evidenciách DFNsP;
  • Zverejňovanie zmlúv v Centrálnom registri zmlúv;
  • Vypracovávanie jednoduchých tabuliek a sumárov informácií;
  • Ďalšie administratívne úlohy podľa pokynov nadriadených zamestnancov;
  • Vybavovanie žiadostí iných zamestnancov smerujúcich na právny referát;
  • Komunikácia so súdmi, orgánmi štátnej správy, zamestnancami DFNsP

  • týždeň dovolenky naviac
  • iné výhody v zmysle Kolektívnej zmluvy a Sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú už získané pracovné skúsenosti -
Administratívna práca najmä vo verejnej správe, vedenie dokumentácie - registratúra, vybavovanie žiadostí podľa zákona 211/2000 Z. z., jednoduché podania, komunikácia so súdmi, správnymi orgánmi.

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • ochota, spoľahlivosť
  • schopnosť samostatne pracovať a organizovať si prácu
  • znalosti z vedenia dokumentácie

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3118635  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,- €