Referent právneho referátu

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
750,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné administratívne zabezpečenie fungovania právneho referátu
- Zabezpečovanie odbornej agendy spojenej so sprístupňovaním informácií podľa zákona 211/2000 Z. z.;
- Kontrola a zabezpečovanie formálnych náležitostí žiadostí o sprístupnenie informácií;
- Zabezpečovanie podkladov pre spracovanie a sprístupňovanie informácií;
- Vedenie evidencie žiadostí o sprístupnenie informácií;
- Zabezpečovanie podkladov právnej agendy týkajúcej sa správy majetku štátu;
- Pripravovanie podkladov na obchodné rokovania v oblasti vonkajších ekonomických vzťahov;
- Zabezpečovanie ucelenej zmluvnej agendy vrátane vedenia základného centrálneho registra platných zmlúv o záväzkových právnych vzťahoch, ich dodatkov a ich distribúcia príslušným vedúcim zamestnancom;
- Príprava podkladov pre spracovanie vnútropodnikových normatívnych aktov;
- Príprava jednoduchších zmlúv podľa zmluvných vzorov;
- Príprava podkladov na stretnutia, porady;
- Príprava a zabezpečovanie osobitných ponukových konaní;
- Komunikácia so zmluvnými partnermi;
- Sledovanie plnenia zmlúv, na základe ktorých majú byť DFNsP poskytované príspevky, dary, sponzorské a podobne a vedenie evidencie takýchto zmlúv. Vypracovanie priebežných a záverečných správ k týmto zmluvám, pokiaľ ide o peňažné plnenia,
- Evidovanie zmlúv v interných evidenciách DFNsP;
- Zverejňovanie zmlúv v Centrálnom registri zmlúv;
- Vypracovávanie jednoduchých tabuliek a sumárov informácií;
- Ďalšie administratívne úlohy podľa pokynov nadriadených zamestnancov;
- Vybavovanie žiadostí iných zamestnancov smerujúcich na právny referát;
- Komunikácia so súdmi, orgánmi štátnej správy, zamestnancami DFNsP

- týždeň dovolenky naviac
- iné výhody v zmysle Kolektívnej zmluvy a Sociálneho fondu

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú už získané pracovné skúsenosti -
Administratívna práca najmä vo verejnej správe, vedenie dokumentácie - registratúra, vybavovanie žiadostí podľa zákona 211/2000 Z. z., jednoduché podania, komunikácia so súdmi, správnymi orgánmi.

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- ochota, spoľahlivosť
- schopnosť samostatne pracovať a organizovať si prácu
- znalosti z vedenia dokumentácie

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním DFNsP je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Limbová 1
833 40 Bratislava
ID: 3118635   Dátum zverejnenia: 30.6.2017