referent marketingu

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 573 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie internej komunikácie v organizácii (informovanie zamestnancov o rozhodnutiach, zmenách a ostatnom dianí, ...),
  • zabezpečenie externej komunikácie (spolupráca s médiami, tvorba a distribúcia tlačových správ, autorizácia hotových výstupov, ...),
  • reprezentácia organizácie,
  • správa webového portálu a sociálnych sietí nemocnice,
  • súčinnosť pri organizácii konferencií, kongresov a odborných podujatí,
  • komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, tvorba a zabezpečovanie reklamných a mediálnych kampaní.

  • pracovné prostredie zrekonštruovanej nemocnice,
  • základná zložka mzdy pri plnom pracovnom úväzku zamestnanca od 1.573,- €/mesačne v závislosti od dĺžky odbornej praxe podľa platnej Kolektívnej zmluvy,
  • pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy,
  • pracovný čas kratší ako v Zákonníku práce,
  • pružný pracovný čas,
  • práca na plný úväzok,
  • nástup do práce dohodou,
  • 5 dní dovolenky navyše.

Bližšie informácie o pracovnom mieste radi poskytneme na osobnom pohovore, ktorého sa zúčastnia len vybraní uchádzači. Žiadosti o zamestnanie s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov prosíme zasielať na: [email protected]. Ďakujeme všetkým o prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

reprezentácia organizácie, marketing

Počet rokov praxe

5

  • stredná škola s maturitou; vysokoškolské vzdelanie,
  • prax v oblasti marketingu minimálne 5 rokov,
  • znalosť práce s PC (MS Office),
  • skúsenosť s prácou v aplikácii Adobe Photoshop výhodou,
  • skúsenosť s tvorbou reklamných kampaní výhodou,
  • kreatívne a inovatívne myslenie,
  • komunikačné a vyjadrovacie zručnosti na vysokej úrovni,
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci,
  • dôslednosť a precíznosť, spoľahlivosť, schopnosť tímovej spolupráce,
  • občianska bezúhonnosť;
  • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
  • všeobecný rozhľad o kultúrnom, spoločenskom a politickom dianí na Slovensku.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4832500  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 573 EUR/mesiac