Lekár bez špecializácie

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Children's Faculty Hospital Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 817 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica.

• garantovaný pravidelný príjem,
• príjemné pracovné prostredie v zrekonštruovanej detskej nemocnici,
• základná mzda od 1.817,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy pri plnom
úväzku pre absolventa,
• týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce,
• mesačné preplácanie prípadných nadčasových hodín,
• 5 dní dovolenky naviac,
• podpora odborného rastu a sústavného vzdelávania,
• náhrada mzdy za 8 pracovných dní / ročne určených na sústavné vzdelávanie,
• po úspešnom ukončení špecializačného štúdia a vzájomnej dohode garancia
pracovného miesta.

Žiadosti o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny: [email protected]. Vybraní uchádzači na uvedenú pracovnú pozíciu budú pozvaní na osobný pohovor do DFNsP Banská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ II. stupňa – lekárska fakulta, po nástupe do
zamestnania následné zaradenie do špecializačného
štúdia v špecializačnom odbore:
- pediatria (ústavná aj obvodná starostlivosť)
- otorinolaryngológia
- pediatrická urológia (urológia)
- pediatrická gynekológia (gynekológia)
- pediatrická hematológia a onkológia
- urgentná medicína,
• dátum nástupu dohodou,
• práca cez Rezidentský program MZ SR v zmysle
platnej legislatívy,
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• chuť pracovať a súčasne sa vzdelávať,
• komunikačné zručnosti a cit pre prácu s deťmi,
• pracovný entuziazmus, kreativita a aktívny prístup,
• občianska bezúhonnosť,
• pracovná pozícia vhodná pre absolventa.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4504518  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 817 EUR/mesiac