Verejný zdravotník

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 020 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné pracovné činnosti pri ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a zdravia zamestnancov DFNsP Banská Bystrica.

• nástup možný ihneď alebo dohodou,
• práca na plný pracovný úväzok, resp. po dohode možnosť kratšieho úväzku,
• príjemný kolektív a práca v novo zrekonštruovanej nemocnici,
• základná mzda pri plnom úväzku verejného zdravotníka od 1 020,- eur/mesačne v závislosti od vzdelania a dĺžky odbornej praxe podľa platnej Kolektívnej zmluvy,
• týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce,
• mesačné preplácanie prípadných nadčasových hodín,
• 5 dní dovolenky naviac,
• podpora odborného rastu a sústavného vzdelávania,
• náhrada mzdy za 8 pracovných dní / ročne určených na sústavné vzdelávanie.

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny: [email protected] najneskôr do 31.08.2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

• VŠ II. stupňa v odbore „Verejné zdravotníctvo“,
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• ochrana zdravia pacientov a pracovníkov v zdravotníckom zariadení,
• zabezpečenie hygienických a protiepidemických požiadaviek na prevádzku zdravotníckeho zariadenia podľa špecifických požiadaviek jednotlivých pracovísk,
• zastrešenie problematiky nozokomiálnych nákaz,
• komunikačné zručnosti,
• organizačné zručnosti,
• analytické myslenie a schopnosť kooperácie s kolegami,
• trpezlivosť, precíznosť a aktívny prístup k práci,
• občianska bezúhonnosť.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4393086  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac