Sanitár do nepretržitej prevádzky

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Children's Faculty Hospital Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva pomocné práce zdravotníckeho charakteru na pridelenom úseku. Zabezpečuje doprovod pacientov na rôzne odborné vyšetrenia a ošetrenia v sprievode sestry / CT vyš., MR vyš., doprovod pacienta na COS a dovoz pacienta z COS /. Pomáha pri prácach spojených s prijatím, prepustením a preložením pacienta na iné oddelenie.

- práca v nepretržitej prevádzke
- mzda pre sanitára je od 740 eur/mesačne v závislosti od dĺžky odbornej praxe podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- stravné lístky
- týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce
- mesačné preplácanie nadčasových hodín
- 5 dní dovolenky naviac
- podpora odborného rastu a sústavného vzdelávania
- náhrada mzdy za 8 pracovných dní určených na sústavné vzdelávanie

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou v Banskej Bystrici si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

sanitár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie zdravotnícke, odbor sanitár
- fyzická zdatnosť vítaná
- občianska bezúhonnosť
- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- cit pre prácu s deťmi
- kreativita
- pozícia je vhodná aj pre absolventa

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4131241  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac