Praktická sestra pracujúca na sterilizácii

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
841 EUR/mesiacmzda pre praktickú sestru je od 841 eur/mesačne v závislosti od dĺžky odbornej praxe podľa platnej Kolektívnej zmluvy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v dvojzmennej prevádzke.

- stravné lístky,
- týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

praktická sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské zdravotnícke vzdelanie, odbor praktická sestra,
- občianska bezúhonnosť,
-precíznosť,
- samostatnosť,
- zodpovednosť.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3983806  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 841 EUR/mesiac