Fyzioterapeut

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Children's Faculty Hospital Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
928 EUR/mesiac- základná zložka mzdy je od 928,- €/mesačne resp. podľa podmienok v platnej Kolektívnej zmluve,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná rehabilitačná práca na úseku fyzikálnej terapie a liečebnej telesnej výchovy vykonávaná fyzioterapeutom,
- vykonáva postupy a metodiky pohybovej liečby,
- zaškoľuje rodičov a vedie ich pri prevádzaní rehabilitácie svojich detí,
- spolupracuje s lekárom FBLR indikujúcim liečbu, ostatnými fyzioterapeutmi a ostatnými pracovníkmi zariadenia DFNsP BB,
- vedie predpísanú dokumentáciu s denným zaznamenávaním výkonov,
- dodržiava etický kódex.

- nástup do práce podľa dohody,
- práca na základe pracovnej zmluvy,
- pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce,

Pracovný pomer na pracovnú zmluvu počas zastupovania PN,MD/RD.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia, resp. SZŠ odbor fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- trpezlivosť, pozornosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), spoľahlivosť, sebaovládanie, empatia, precíznosť, samostatnosť, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť, schopnosť tímovej spolupráce

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3964123  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac