Sestra

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Children's Faculty Hospital Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď, poprípade dohodou
928 EUR/mesiac- mzda v závislosti od dĺžky odbornej praxe - pre plný úväzok, podľa platnej Kolektívnej zmluvy ,osobné ohodnotenie pre sestry v trojzmennej nepretržitej prevádzke, pri plnom úväzku predstavuje 100,-€ ku základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v nepretržitej prevádzke na jednej z kliník Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou Banská Bystrica.

- Garantovaný pravidelný príjem,
- mesačné preplácanie nadčasov,
- 5 dní dovolenky naviac,
- zvýšený počet stravných lístkov za prácu v zmenách,
- zvýhodnené preplácanie práce v noci, cez víkend a počas sviatkov,
- odmena pre sestry pracujúce v nepretržitej prevádzke pri lôžkach.

žiadosť o zamestnanie spolu s profesným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra alebo ošetrovateľstvo, vítaná špecializácia v odbore pediatria

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Občianska bezúhonnosť,
- cit pre prácu s deťmi,
- ochota vzdelávať sa,
- zodpovednosť, flexibilita,
- aktívny prístup.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3883735  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac