Sestra v nepretržitej prevádzke

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Miesto práce
Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 795 eur/mesačne, základná mzda sa určuje v zmysle podmienok platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v zdravotníckom zariadení, spolupráca s lekárom pri liečebných , diagnostických a ošetrovateľských výkonoch

práca s kratším týždenným pracovným časom oproti Zákonníku práce,
nárok na stravné lístky vyšší ako zákonný,
základný nárok na dovolenku o týždeň vyšší ako zákonný nárok,
mesačné preplácanie nadčasových hodín,

žiadosť o zamestnanie spolu s profesným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na personálne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra alebo ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

občianska bezúhonnosť, cit pre prácu s deťmi, kreativita

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou B. Bystrica
Námestie L. Svobodu 4
974 09 Banská Bystrica
ID: 3370920   Dátum zverejnenia: 25.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 795 eur/mesačne, základná mzda sa určuje v zmysle podmienok platnej Kolektívnej zmluvy